Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

VİP Spor Salonu Üye Takip Sistemi
NEFPASS VİP Üye Takip Sistemi, orta ve büyük ölçekli spor salonlarının en profosyonel şekilde üyelerinin takip etmek imkanı sunuyor, paket dahilinde 1 Adet Hiddengate Turnike Kontrol Sistemi, 1 Adet Parmak İzi Cihazı, 100 Adet Kart ve Üye Takip Programı bulunmaktadır.

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

1 Adet HİDDENGATE Turnike Kontrol Sistemi - Çift Yönlü Geçiş

Üye Takip Programı

1 Adet Parmak İzi Cihazı - Kartlı & Şifreli

100 Adet 125 Khz Kart

 

Turnike Özellikleri

Materyal : RF300 HG 20 ana gövde 304 paslanmaz çelikten, kanatlar sağlamlaştırılmış 15 mm plexyglass mazlemeden üretilir. İsteğe göre, üst kapak farklı desenlerde, özel pvc kaplamalı ahşap malzemeden üretilebilir. Plexyglass kanatlara logo uygulaması yapılabilir. İstenildiği taktirde 15 mm pleksyglass malzemenin yerine 10 mm cam kanatlar üretilebilir. Tüm mekanik parçalara korozyona karşı korunacak şekilde özel kaplama yapılmıştır. Elektronik kartlar mühendislerimiz tarafından geliştirilmiş, bir çok farklı entegrasyonda ve farklı modlarda çalışmaya uygun şekilde üretilmiştir.

 

Genel Kullanım: RF300 HG 20 modeline parmak izi okuyucu, kart okuyucu, yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı entegre edilebilir. Geçiş hakkı verildiğinde kanatlar otomatik olarak açılır ve geçiş tamamlandığında tekrar kapanır. Geçiş yapılmadığı takdirde, 15 saniye T 300 HG 40 açık bekler ve buzzer ile sesli uyarı verdikten sonra kapanır. 14 adet özel sensörler sayesinde yetkisiz geçişler engellenir. Geçiş aralığı 50-55 cm aralığındadır. Ayrıca kanatlar arasında sıkışma tehlikesine karşı, özel güvenlik sensörü bulunmaktadır. T300 HG 40’nin iki tarafında , geçiş yönünü gösteren yeşil ve kırmızı renkle de LED ışıklar bulunur.

 

Üye Takip Yazılımı Özellikleri

Sınırsız üye kaydedebilme

Üye Giriş- Çıkış saatlerini raporlama

Üyelik Başlangıç - Bitiş Tarihi Verebilme

Üyelik bittiğinde geçiş izni vermeme

 Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim