Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Smart Single Mifare Akıllı Kart Okuyucu
Ergonomik yapısı, şık dizaynı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayanların bekletilerini tamamıyle karşılayan TT FSM Akıllı Kart Okuyucu, online ve offline modda çalışabilmektedir. 

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

Sahip olduğu teknoloji ve aerodemik yapısı ile TT FSM, mükemmel hızla güvenilir sonuçlar veren akıllı kart okuyucudur. Ergonomik yapısı, şık dizaynı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayanların bekletilerini tamamıyle karşılayan TT FSM Akıllı Kart Okuyucu, online ve offline modda çalışabilmektedir. TT FSM Akıllı Kart Okuyucuyu rakiplerinden ayıran en önemli özellik; offline modda yetki ve hak tanımlarına göre anti-pass back yapabilmesidir. Ayrıca TT FSM Akıllı Kart Okuyucunun özgün uygulamalar için yazılım geliştirme kiti verilmektedir.

TT FSM Smart Single Kart Okuyucu gruplandırılarak, TT FSM Read/Write Kart Okuyucu ile akıllı kart içine yazılan veri sayesinde kapı gruplarından kontrollü geçiş sağlanabilmektedir. Kişi kartını kaybettiği durumunda, kaybedilen kartın ID numarası TT FSM Read/Write Kart Okuyucu ile kartın içerisine yazılarak master kart oluşturulabilir. Bu sayede kayıp kartlar da sistemden silinebilmektedir.

 

 

Besleme:12 V – 24 V DC

Çalışma Frekansı:13,56 Mhz

Kart Desteği:Mifare, Mifare Desfire, UltraLight, Mifare Plus, Felica, Jevel,NFCIP1, Hybrid

Okuma /Yazma hızı:126ms

Kapasite:128 Kb

CPU:16bit Risc CPU, 12 Mips,Low

Kullanıcı Hafızası:4.500 Kullanıcı

Log Hafızası:Opsiyonel

Yazılım Geliştirme Araçları (SDK):C#, VB,Net

RTC (Gerçek Zamanlı Saat):

Sesli Uyarı:

Led:1 Adet çoku renkte

Optik İzole:1 Adet

Röle Çıkışı:2 Adet

Standartlara Uygunluk:ISO/IEC 14443A, ISO/IEC 14443B, ISO/IEC 18092NFC

Çalışma Sıcaklığı:-10C ~ +70°C

Stand Alone:

Kutu Ölçütleri:86 x 54 mmAnasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim