Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

RF8800R-GH Kartlı Kilit Sistemi
RF8800R-GH Kartlı Otel Kilit Sistemi; slayt kapaklı bir kilit sistemidir, oldukça güçlü bir gövdeye sahiptir ve 304 Kalite Paslanmaz Çelik Malzemeden üretilmiştir. RF8800R-BH son 992 giriş-çıkış bilgilerini loglar, gerektiğinde bu bilgiler el terminali aracılığla bilgisayara indirilebilir.  RF8800R-BH Kartlı Sistemin acil durum anahtarı slayt kapağının altındadır.

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

RF8800R-BH Kartlı Kilit Sistemi Türkiye' de tek ahşap desenli, slayt kapaklı kilit sistemidir. Neflock tarafından satışa sunulan RF-8800 Kartlı Kilit Sistemi oldukça kullanışlı ve güçlü bir gövdeye sahiptir.

RF8800R-BH Kartlı Kapı Kilit Sisteminin iç gövdesi Maun Kaplama ve 304 Kalite Paslanmaz Çelikten imal edilmiştir, oldukça sağlam bir gövde ve kilit mekanizmasına sahiptir.

 

RF8800R-BH Kartlı Kapı Kilit Sisteminin acil durum anahtarı slayt kapak sayesinde kolayca erişebilecek bir yerdedir. Bu özelliği sayesinde Türkiye'de tektir.

 

F8800R-GW Kartlı Kapı Kilit Sisteminde Mifare kart teknolojisi kullanılmaktadır, son 992 giriş-çıkış el terminalleri vasıtasıyla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Otel kapı kilit sistemi Neflock otel kilit yazılımı ile tam uyum içerisinde çalışmaktadır, kullanıcı dostu olan Neflock Otel Kapı Kilit Yönetim Yazılımı kolay ve hızlı raporlanabilecek şekilde hazırlanmıştır. Sisteme giriş yapan tüm kullanıcıların, yazılım üzerinden yaptıkları tüm işlemler kaydedilmektedir. Master Card Yapma Pass kartı yapma gibi yetkiler kullanıcı düzeyinde kısıtlanabildiği gibi tam yetkili bir şekilde yazılım üzerinde çalışma yapma imkanı da vardır.

 

-Çift Yedeklemeli Kilit; Kilitlerin %100 güvenirliğinden emin  olmak için  Watchdog fonksiyonu ile donatılmış ABD ATMEL Corporation'ın mikrobilgisayar çip,

-Anti-plug alarm fonksiyonu; Kapının tam kapanmadığı durumlarda yada kapı mandalı herhangi bir yere sıkışmış ise misafiri ve görevli personeli uyarmak için kilit alarm verir.

-Acil Açma Fonksiyonu; Gerektiğinde elektronik kilidi acil durum kartıyla yada mekanik anahtar ile açabilirsiniz.

-Büyük Kayıt Hafızası; Elektronik Kilit mekanik anahtarla açılma dahil olmak üzere son 992 giriş kaydını kendi hafızasında saklayabilir, bu bilgileri istediğiniz zaman el terminali vasıtasıyla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

-Kayıp Kart İşlevi; Unutulmuş yada kaybolmuş kartları otel kilit yönetim yazılımından iptal edebilirsiniz.

-Bluetooth: Bluetooth teknolojisi ile kilitlerin oda bilgilerini, zaman bilgilerini ayarlayabilir, kilitlerden bilgi çekebilirsiniz.

-Düşük Alarm Fonksiyonu; Kart kilidi okutulduğunda kilit voltajı (± 0.1) 4.8V dan düşükse kilit ikaz verecektir, ikaz vermeye başladıktan sonra 100 kez daha kapıyı açabilirsiniz.

-Güç Tasarrufu Fonksiyonu; Çalışmadığında uyku modunda olan kilit, kart yaklaştırıldığında uyku modundan çıkıp çalışmaya başlayacaktır, buda pil tasarrufu sağlamaktadır.

-Kullanıcı Takibi; Software üzerinden tüm düzeylerdeki kullanıcıların yaptığı işlemleri takip edebilirsiniz.

-Entegre; Otel içerisinde kullanılan ön büro programlarına (Fidelio, Elektra, Sistem Otel, Akın Soft, Amonra vs..) entegre edebilme kolaylığı

-Çoklu Bilgisayar; Aynı anda birden fazla PC den kart üretebilme özelliği (Client Server)

-Do Not Disturb Fonksiyonu; Rahatsız edilmek istemeyen müşteri odalarının genel pass kartlarıyla açılamaması.

-Kolay Yazılım Arayüzü; Pratik, rahat, kolay kullanım ve Türkçe Menü ile zaman ve enerji tasarrufu ile kullanıcıların hata riskini ortadan kaldırması

-Güç; 4 Aadet AA pil

-Düşük Güç Alarm Voltajı; 4,8 V

-İletişim; 13,56 Mhz RFID / Kızılötesi

-Kart Desteği; Mifare

-Kart Okuma mesafesi; 45 mm (max)

-Tasarım; Sade ve Zarif % 100 bağımsız kilit tasarımı

-Kilit Mekaniazması; Amerikan standart 5 silindirli sabotaja karşı korumalı kilit mekanizması

-Kart Teknolojisi; Mifare kart teknolojisi sayesinde aynı kartı otelin diğer harcama noktalarında kullabilme imkanı

-Aşınmaya ve Pas tutmaya dayanıklı Japon teknolojisi elektroferitik boya

-Ön ve Arka panelleri dayanıklı DÖKÜM gövde

-Nanoteknoloji PVD yüzey işleme, %5 tuzlu su konsantrasyonda 500 saat test edildi ve herhangi bir pas, aşınma ve solma meydana gelmedi. ( İstenildiğinde test raporları paylaşılabilir.)

 

 Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim