Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

RF8800P Kartlı Kapı Kilit Sistemi
Neflock RF880F Kartlı Kapı Kilit Sistemi tasarımı oldukça şık ve güvenlidir. Kart, şifre yada mekanik anahtarla kilidi açabilirsiniz. Şifre kullanılıp yanlış girildiğinde yada sabatoj durumunda sistem alarm verir ve kendini 30 dk boyunca kilitler bu süre sonunda doğru şifreyi girerek tekrar sistemi aktif edebilirsiniz. Kaygan kapak sayesinde tuş takımını sudan, nem ve kirden korur.

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

Neflock RF-8800 Serisi Kartlı Kapı Kilit Sistemi 304 Kalite Paslanmaz Çelik Malzemeden üretilmiştir, Kartlı kapı Kilit Sistemini Kart yada Şifrenizle açabilirsiniz, sistem 4 adet kalem pil ile çalışır ve pil ömrü ortalama bir yıldır, pil bitmeye yakın size ikaz verir ve ikaz vermeye başladıktan sonra 100 kez daha kapınızı açabilirsiniz.

Neflock Kartlı Kapı Kilit Sistemi ahşap kapılara kolaylıkla uygulanabilir, Amerikan 5 silindirli kilit mekanizması ile güvenle kullanabilirsiniz. Sistem 3 kez yanlış kart okutulduğunda yada yanlış şifre girildiğinde kendini 30 dk boyunca kilitler.

 

 

● Kart: 100 (10 yönetici kart, 90 kullanıcı);

● Şifre Kapasite: 100 grup (10 master şifre, 90 kullanıcı parolası);

● İşleme hızı: parmak izi özellik çıkarma süresi <0.45 saniye, 1:1 süresi <0.5 saniye;

● FRR: ≤% 0.01;

● False Accept'in Puan: ≤ 0.0001%, parmak izi doğrulama ≤% 0.0001 ile non-açık kapı oranı;

● Çalışma sıcaklığı: -20 ℃ -60 ℃;

● Nem: 20% -80%;

● Kimlik yolu: 1: N ve 1:1;

● Statik güç tüketimi: <5μA (mikroamper);

● Dinamik güç tüketimi: <200 mA (miliamper);

● Çalışma gerilimi: 1.5V AA alkalin pil 4, DC 6V;

● Pil ömrü: Normal koşullar altında 15.000 kez kapıyı açabilirsiniz;

● Düşük Alarm: aşağı 4.8V alarmı akü gerilimi;

● Geri-besleme gerilimi: 9V;

● Çözünürlük: 500 dpi

 

 RF-8800 Serisi Kartlı Ofis Kilit Sistemini ofisler, yurtlar, plazalar, holding binalarında güvenle kullanabilirsiniz.Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim