Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

RF-MİKRO Personel Devam Kontrol Programı

Rfbiotek » Tüm Ürünler » ProgramlarKüçük ve Orta ölçekli işletmeler için geliştirdiğimiz RF-MİKRO PDKS Sistemi, personel sayısı 100' ün altındaki işletmeler için tavsiye ediyoruz.

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

çük ve Orta ölçekli işletmeler için tavsiye ettiğimiz RF-MİKRO Personel Kontrol Programı özellikleri ile diğer personel yazılımlarından daima bir adım önde.

RF-MİNİ Personel takip sistem programı çoğu pdks firmalarının satmış olduğu pdks programlarının yapamadığı karmaşık vardiya düzenlerinin üstesinden kolayca gelir. Diğer firmalardaki gibi vardiyalı çalışan personellerin vardiyalarını sizden habersiz değiştirmelerinde neler olduğunu bilirsiniz. Eksik çalışma ve fazla mesai gibi durumlar karşınıza çıkar RF-MİKRO PDKS programında bu söz konusu değildir. İşletmenizde hangi vardiyada çalışırsanız çalışın RF-MİNİ Personel programı her türlü vardiya düzenini tanımlayabileceğiniz esnek vardiya yapısı ile vardiyasında gelmeyen personelleri bile yakalayarak diğer PDKS programlarındaki gibi sürekli personelinizin vardiyasını manuel değiştirmek zorunda kalmazsınız.

RF-MİKRO PDKS diğer önemli özelliğide sabit çalışan ör: 08:00 18:00 , 08:00 17:00 vb. aynı günde giriş ve çıkış yapan işletmeler için kart basmayı unutan personelin anında tespiti ve gerek görüldüğü durumda SMS ve e-mail ile otomatik uyarı gönderme özellği ile de personelinizin dikkatli olması gerektiği hissettirilir. 

RF-MİKRO PDKS hem basit hemde esnekliği ile ister haftalık puantaj, isterseniz günlük puantaj istersenizde aylık puantaj hesaplatarak personelinizin güncel verilerini istediğiniz anda sorgulayarak istenilen raporları alabilirsiniz.

Bütün bunları ve daha fazlasını otomatik yaparak personel kontrolünü en az sürelerde tamamlayabilirsiniz. İşlerinizi erken tamamlayarak farklı işlerlede ilgilenebilirsiniz.

RF-MİKRO PDKS programında yapmanız gereken çok basittir. 3G kuralı ile ay sonunda uzun uzun zamanlar ayırarak puantaj ve mesai hesaplama ile boşa zaman kaybetmeyeceğinizi taahhüt ediyoruz.

3G Nedir ?

1- Giriş Çıkış saatlerinin kontrolü.

2- Günlük ve Saatlik izin bilgilerinin girilmesi

3- Her gün bir önceki günün puantajının hesaplanması.

Bu 3 işlemi hergün muntazam birşekilde ortamala 100 personel çalıştıran bir işletme PARVA PDKS programına ilk başlangıcında 30 dk sını ayırsa. Ayın sonun da aylık puantaj hesaplamanız ve raporlamanız 10 dk. dır. Bunu garanti ediyoruz. 

- Sınırsız Şirket Tanımlama

- Her şirket için ayrı ayrı Kullanıcı tanımlama ve kullanıcı bazında yetki tanımlama

- Sınırsız personel tanımlama

- Sınırsız vardiya tanımlama

- Otomatik vardiya yakalama

- Sınırsız İzin tanımlama

- Personel giriş çıkış kayıtlarında manuel değişiklik ve bu değişikliğin log bilgisi.

- Günlük Puantaj Hesaplama

- Haftalık Puantaj Hesaplama

- Aylık Puantaj Hesaplama

- Sabit ve Esnek Raporlama imkanı

- Her türlü bordro programı ile entegrasyon

- Opsiyon olarak

a - İş emri tanımlama

b- Otomatik SMS gönderme modülü

c- Otomatik e-mail gönderme modülü

d- Bordro aktarım modülü

- Fabrikalar

- Mağazalar

- Oteller

- Plazalar

- Eğlence Merkezleri

- İş Merkezleri vb. personel takip gerektiren her türlü ortam da kullanılabilir.

- Temaslı Kart Okuyucular

- Temassız Kart Sistemleri

- Akıllı Kart Okuyucu Sistemleri

- Barkod Okuyucular

- Manyetik Kart Okuyucuları

- Parmak izi Okuyucular

- Yüz Tanıma Cihazları

- İris Tanıma Terminalleri

- Barkodlu El Terminalleri

- Mifare El TErminalleri

- Proximity El Terminalleri

  

 Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim