Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

RF-8801 Parmak İzli Kapı Kilit Sistemi
Neflock RF-8801 Parmak İzli Kapı Kilit sistemi 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, dış ortam koşullarına uygundur. Parmak İzinizle giriş yapabildiğiniz gibi şifre ile de giriş yapabilirsiniz. Çelik yada ahşap tüm kapılara uygundur, kartlı sistem kapı kilitlerinde kablolama gerekmez, sistem pil ile çalışır, pil bitmeye yakın ikaz verir ve ikaz vermeye başladıktan sonra bile 100 kez daha parmak izli kilit sistemini açabilir. 

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

Neflock RF-8801 Parmak İzli Kapı Kilit sistemi 304 Kalite Paslanmaz Çelik malzemeden imal edilmiştir. Parmak İzinin yanısıra tuş takımı ile şifreli olarakta kullanabilirsiniz. Fabrikalar, Ofis Binaları, Plazalar, Rezidanslar için kullanılabilecek en güvenli kilit sistemidir. RF-8801 Parmak İzli Kapı Kilit Sistemi çelik yada ahşap tüm kapılarda uygundur.

Artık anahtar yok anahtarınız parmağınız...

Neflock RF-8800 Parmak İzli Kapı Kilit Sayesinde artık anahtarınızı yanınızda taşımaya gerek yok...Çelik yada ahşap kapınıza güvenle uygulayabilceğiniz Parmak İzli Kapı Kilit Sistemi güvenliğinizin yanısıra konforunuzunda artmasına sağlayacak bir sistemdir. 

Kartlı Sistem kapı kilitleri kablolama gerektirmez, sistem 4 adet kalem pil ile çalışır, acil durumlarda mekanik anahtarlada parmak izli kapı kilit sistemini açmanız mümkündür. Parmak izli kilit sistemi güvenlidir, unutmayın ki tek yumurta ikizlerinin bile parmak izleri biribirinden farklıdır. Kartlı Sistem kapı kilitleri zamak alaşımlar içermez tamamı Paslanmaz Çelik malzemeden imal edilir, oldukça güvenlidir. Yangına 60 dk dayanıklıdır.

Neflock RF-8800 Şifreli Kapı Kilit Sistemleri akıllı kilit sistemleridir, sizi sesli olarakta bilgilendirir, kartın, şifrenin yada parmak iziniz onaylanmadığı yada onaylandığı durumlarda size bilgi verir. RF-8800 Kartlı Sistem Kapı Kilitlerinin Gümüş, Bronz ve Altın sarısı olmak üzere üç rengi mevcuttur, renkleri asla kararma ve pas yapmaz, dış ortamda güvenle kullanabilirsiniz.

Parmak İzi Kapasitesi:100 ( 10 Yönetici Kullanıcı 90 Normal Kullanıcı)

Kart Kapasitesi : 100

Şifre Kapasitesi : 100

Çalışma Sıcaklığı: -20 C - +60 C - 60 DK Yangına Dayanıklıdır.

Nem: 20% -80%;

Statik güç tüketimi: <5μA (mikroamper);

Dinamik güç tüketimi: <200 mA (miliamper);

Çalışma Voltajı: 4 adet 1.5V AA alkalin pil , DC 6V;Pil ömrü: Normal şartlar altında 15.000 kez kapıyı açabilir;

Düşük Alarm: 4.8V dan aşağı akü voltajında sistem alarm verir.

Back-up güç kaynağı gerilimi: 9V;

Çözünürlük: 500 dpi.

Acil Durum Anahtarı: Var

Malzeme: 304 Kalite Paslanmaz Çelik

 RF-8801 Ofis Kilit Sistemi plazalar, ofis binaları, yurtlar, konutlar ve bir çok alanda güvenle kullanılabilir.Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim