Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

RF-513 / 514 Camlı Tam Boy Turnike
RF 513 / 514 Boy Turnikeler büyük, plazalar ticaret merkezleri yada büyük eğlence merkezleri gibi kalabalık insan gruplarının geçişlerinin kontrol altına alınması gerektiği durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

RF 513 / 514 Boy Turnikeler

RF-513 RF-514 Boy turnikelerini yan yana monte edilerek kalabalık grupları karşılamak amacı için kullanabileceğiniz gibi estetiğin ön planda olduğu yerlerde şık bir çözümdür. 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ile güvenliği arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır. RF-513 RF-514 Boy turnikelerin mekanik yapıları sayesinde basit giriş-çıkış işlemlerinde veya elektronik kontrol cihazları ile birlikte kullanılarak daha karmaşık giriş-çıkış işlemlerinde kullanılabilir.RF-513 RF-514 turnike tek ya da çift yönlü olarak kullanılabilir. Yön seçimi kullanıcılar tarafından kolayca yapılabilir. İstenildiğinde sesli uyarı verebilir. Çoklu geçişlerde hafıza özelliği kullanılabilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir.Hassas algılayıcılar sayesinde RF-513 RF-514 boy turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir.Geçiş yapıldığında sayıcılar yada diğer kontrol sistemleri için data çıkışı mevcuttur.

Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen RF-513 RF-514 boy turnike serisi genellikle gövdesi paslanmaz çelik, kanatları ise pleksiglas dan üretilmektedir. Opsiyonel olarak kanat kısmı 5+5 temperli cam yada polikarbon malzeme olabilmektedir.
RF-513 RF-514 Camlı Boy turnikelerin TSE ve CE belgeleri mevcuttur.

RF-513 / 514 Boy Turnikeler Teknik Özellikler

 

Enerji:220 V 50 Hz

Boyutlar:2200*1260 mm

Rotor:10 mm kalınşığında tamperli cam kanatlar

Çalışma Sıcaklığı:-20C + 55 C

Fonksiyon : Elektrik  kontrollü her iki yönde geçiş

Mekanizama:Turnike 30 derece dönüşten sonra geri dönüşe imkan vermez.

Acil durum:Acil durumlarda meydana gelebilcek elektrik kesintilerinde turnike serbest geçiş durumuna geçer 

RF-513 / 514 Tam Boy Turnikeyi buralarda ve daha bir çok yerde kullanabilirsiniz.

 -Stadyumlar

 -Eğlence merkezleri

- Holding

- Fabrikalar

- Plazalar

- AVM

- Sinema Salonları

- WC

- Site Girişleri

- Spor Salonları

- Belediyeler

- Kayak Merkezleri

- Üniversiteler vb. ihtiyaç duyulan her ortamda LTF 513 / 514  turnike sistemi kullanılabilmektedirAnasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim