Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

RF-250 EKO Paslanmaz Çelik Elektromekanik Turnike
RF-250 Single Turnike tamamı 304 paslanmaz çeliktir. Üç kollu ve çift ayaklıdır. Turnikenin montajı oldukça kolaydır. Üzerinde parmak izi okuyucu, kart okuyucu, yüz tanıma, buton vb. röleyi tetikleyebilecek her türlü sistemle ve PC ile direkt olarak haberleşebilmektedir.

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

Ofisler, plazalar, fabrika girişleri ve diğer tüm ticari operasyonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Parmak İzi, Yüz Tanıma, Şifreli ve Kart Okuyucu sistemlerle entegreli çalışabilir, gövde ve kollar 304 Kalite Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme işlemi tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir , ve sonra tekrar kilitlenir. T 250 turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren , kırmızı çarpı ve yeşil ok şeklinde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir.Turnikeden çift yönlü geçiş yapılabilir.

Elektrik kesilmesi durumunda, T 250 turnikenin kolları iki yöne de serbest geçiş imkanı verir. Opsiyon olarak, düşen kol mekanizması sağlanabilir. Düşen kol mekanizmasında, acil durumlarda sistemden gelen sinyal ile turnikenin kolları düşürülerek geçiş yolu tamamen boş hale getirilir. Böylece, gerektiğinde mekanın hızlıca boşaltılması mümkün hale gelir.

Çalışma Voltajı : 24 V DC +% 20

Güç Tüketimi : 30 W
Çalışma Sıcaklığı : -20Co+70Co
Geçiş Yönü Kontrolü : İki yönlü giriş-çıkış / bağımsız kontrol
Konum Algılama : İki mikrosiwch ile tripod pozisyonu algılama
Hareket Kontrolü : Bir yöne dönüş başladığında ters yöne geçiş engellenir yarı dönüşü gerçekleştikten  sonraki konuma varış yaylı ve hidrolik amortisörlü yapı sayesinde otomatik ve  yumuşatılarak sağlanır.
Boyutlar : 250x850x950mm
Ağırlık 42 Kg.

 

 

RF-250 Turnike Sistemini buralarda ve daha bir çok yerde kullanabilirsiniz.

- Holding

- Fabrikalar

- Plazalar

- AVM

- Sinema Salonları

- WC

- Site Girişleri

- Spor Salonları

- Belediyeler

- Kayak Merkezleri

- Üniversiteler vb. ihtiyaç duyulan her ortamda RF-250 çift ayaklı paslanmaz çelik turnike sistemi kullanılabilmektedir.Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim