Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

RF 113/114 Elektromekanik Tam Boy Turnike
RF- 113 / 114 boy turnikeleri genellikle stadyum , fabrika girişleri vs kalabalık grupları karşılamak amacı için  tasarlanmış olup boy turnikeler içinde en ekonomik olan modeldir.

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

RF-113/114 Tam Boy Turnike Sistemleri

RF-113 ve RF-114 boy turnikeleri genellikle stadyum , fabrika girişleri vs. kalabalık grupları karşılamak amacı için tasarlanmış olup boy turnikeler içinde en ekonomik olan modeldir. RF-113 ve RF-114 boy turnikeleri 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ile güvenliği arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır.Bütün boy tipi Turnikelerde olduğu gibi elektrostatik toz boyalı , kasa elektrostatik toz boyalı orta rotor ve kollar paslanmaz vede tamamı paslanmaz  olmak üzere 3 seçenek müşterilerimize sunulmaktadır.Hassas algılayıcılar sayesinde RF-113 RF-114 boy turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir.Geçiş yapıldı bilgisini kullanıcılar yada diğer kontrol sistemlerine iletmesi için data çıkışı mevcuttur.

RF-113 ve RF-114 boy turnikeleri elektro mekanik mekanizması sayesinde  basit giriş-çıkış işlemlerinde veya elektronik kontrol cihazları kullanarak daha karmaşık giriş-çıkış işlemlerinde kullanılabilir. Kullanım seçenekleri; her turnike bir ya da iki yönlü kullanılabilir, istenildiğinde  elektronik kartı üzerindeki dip swich ler yardımıyla tek yöne veya çift yöne birden giriş izni verir. RF-113 ve RF-114 boy turnikeleri elektrik kesilmelerinde ve tehlike anlarında turnike iki yöne serbest bırakılabilir veya kilitlenebilir. RF-113 ve RF-114 boy turnikeleri access kontrol panelleri , bilet okuma terminalleri ve uzaktan kontrol cihazları ile kontrol edilebilir.
RF-113 RF-114 Boy turnikenin TSE ve CE belgeleri mevcuttur.

 

RF 113 / 114 Tam Boy Turnike Sistemleri Teknik Özellikler

Enerji:220 V 50 Hz

Boyutlar:2114*1260 mm

Çalışma Sıcaklığı:-20C + 55 C

Fonksiyon : Elektrik  kontrollü her iki yönde geçiş

Mekanizama:Turnike 30 derece dönüşten sonra geri dönüşe imkan vermez.

Acil durum:Acil durumlarda meydana gelebilcek elektrik kesintilerinde turnike serbest geçiş durumuna geçer

RF 113/114 Tam Boy Turnikeyi buralarda ve daha bir çok yerde kullanabilirsiniz.

 -Stadyumlar

 -Eğlence merkezleri

- Holding

- Fabrikalar

- Plazalar

- AVM

- Sinema Salonları

- WC

- Site Girişleri

- Spor Salonları

- Belediyeler

- Kayak Merkezleri

- Üniversiteler vb. ihtiyaç duyulan her ortamda LTF 113/114 turnike sistemi kullanılabilmektedirAnasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim