Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Mifare Pro Access Kart Okuyucu
Sahip olduğu teknoloji ve aerodemik yapısı ile TT FSM, mükemmel hızla güvenilir sonuçlar veren akllı kart okuyucudur. Ergonomik yapısı, şık dizaynı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayanların bekletilerini tamamıyle karşılayan TT FSM Temassız Kart Okuyucu, online ve offline modda çalışabilmektedir. TT FSM Temassız Kart Okuyucu rakiplerinden ayıran en önemli özellik; offline modda yetki ve hak tanımlarına göre anti-pass back yapabilmesidir. Ayrıca TT FSM Kart Okuyucunun özgün uygulamalar için yazılım geliştirme kiti verilmektedir.

 

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahip TT FSM Pro Access Temassız Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturulabilir ve yetkilendirme yapılabilmektedir. TT FSM Pro Access Kart Okuyucu, Online, Offline ve Online-Offline modda çalışabilir. Kontrollü geçişin sağlanması istenen noktalarda konumlandırılabilen TT FSM Pro Aceess Temassız Kart Okuyucu, Online modda çalışırken anti-pass back yapma özelliğine sahiptir. rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Besleme:12 V – 24 V DC

Çalışma Frekansı:13,56 Mhz

Kart Desteği:Mifare, Mifare Desfire, UltraLight, Mifare Plus, Felica, Jevel,NFCIP1, Hybrid

Okuma /Yazma hızı:126ms

Haberleşme: RS485

Kapasite:128 Kb

CPU:16bit Risc CPU, 12 Mips,Low

Kullanıcı Hafızası:4.500 Kullanıcı

Log Hafızası:Opsiyonel

Yazılım Geliştirme Araçları (SDK):C#, VB,Net

RTC (Gerçek Zamanlı Saat):

Sesli Uyarı:

Led:1 Adet çoku renkte

Optik İzole:1 Adet

Röle Çıkışı:2 Adet

Standartlara Uygunluk:ISO/IEC 14443A, ISO/IEC 14443B, ISO/IEC 18092NFC

Çalışma Sıcaklığı:-10C ~ +70°C

Stand Alone:

Kutu Ölçütleri:86 x 54 mmAnasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim