Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Eko Spor Salonu Üye Takip Sistemi - Ekonomik Paket
NEFPASS Eko Üye Takip Sistemi, küçük ve orta ölçekli spor salonlarının en ekonomik ve en profosyonel şekilde üyelerinin takip etmek imkanı sunuyor, paket dahilinde 1 Adet Tripod Paslanmaz Çelik Turnike Kontrol Sistemi, 1 Adet Parmak İzi Cihazı, 100 Adet Kart ve Üye Takip Programı bulunmaktadır.

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

1 Adet Paslanmaz Çelik Tripod Turnike Kontrol Sistemi - Çift Yönlü Geçiş

Üye Takip Programı

1 Adet Parmak İzi Cihazı - Kartlı & Şifreli

100 Adet 125 Khz Kart


Turnike Özellikleri

Materyal : RF-345 üç kollu turnike standart olarak 304 paslanmaz çelikten üretilir. Tüm kollar ve gövde paslanmaz çelik, göbek kısmı alüminyum malzemedir. RF-345 uygun fiyatlı olarak , dar alanlarda kullanılmak için üretilmiş tek bacaklı turnikedir. Turnike içindeki ana mekanizma, özel hassas döküm teknolojisiyle üretilir. Bu sayede sistemin darbelere dayanıklılığı ve uzun yıllar problemsiz çalışması güvence altına alınır. RF-345 turnike birçok farklı mod ve bağlantıda çalıştırılabilir.


Genel Kullanım : RF-345 turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme işlemi tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir , ve sonra tekrar kilitlenir. RF-345 turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren , kırmızı çarpı ve yeşil ok şeklinde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir.

-Çalışma Voltajı : 24 VDC

-Güç Tüketimi : 30W

-Çalışma Sıcaklığı: -20 Derece +70 Derece

-Geçiş İkazı: Her iki yönde birer adet ışıklı gösterge

-Ölçüler: 250 X 450 X 950 MM

 

Üye Takip Yazılımı Özellikleri

Sınırsız üye kaydedebilme

Üye Giriş- Çıkış saatlerini raporlama

Üyelik Başlangıç - Bitiş Tarihi Verebilme

Üyelik bittiğinde geçiş izni vermeme

Kullanıcı dostu kolay arayüz


 Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim