Bayi Girişi
 

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim

Bizden Haberler

E-Bülten e katılın

Adresinizi listemize ekleyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Danalock Motorlu Silindir Kilit
Danalock motorlu silindir kilit ile evinizin, ofisinizin kilidini akıllı cep telefonunuz ile kilitleyip açabilirsiniz, istediğiniz kullanıcılara yetki verip, giriş çıkış bilgilerini raporlayabilirsiniz. Kablolamaya gerek yoktur, sistem pil ile çalırşır. Pil ömrü cep telefonundan kontrol edilebilir.

Fiyat için bayi girişi yapın.
Adet :  
Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili yada incelediğiniz bu ürünle ilgili fiyat teklifi için 0216 623 12 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili hızlı teklif almak istiyorsanız Sepete At linkine tıklayın. SEPETİM sekmesinden iletişim bilgilerinizi doldurarak istediğiniz ürünlerin fiyat teklifini 15 dk. İçerisinde size gönderelim.

Artık Anahtar Yok... Anahtarınız Akıllı Telefonunuz...

Kolay Montaj

Danalock motorlu silindir kilidi hemen hemen her kapıya dakikalar içersinde kolayca montajını yapabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Danalock app uygulamasını telefonuza yükleyin ve yönergeleri izleyin, bu işlem sadece saniyeler alacaktır. Android ve İOS işletim sistemlerine uygundur.

Kolay Kullanım

Danalock akıllı kilit uygulaması ile kilidinizi kolayca yönetibilirsiniz, ek aksesuları sayesinde kapınızı açmak için kilide yaklaşmanız yeterli olacaktır.

Uzun Ömürlü Pil

Danalock Motorlu Silindir kilidin bir yıla kadar ömrü vardır ve dış güç kaynağı gerekmemektedir. Pil ömrünün ne kadar kaldığını telefonunuzadaki uygulamadan kolayca görebilirsiniz.

Güçlü ve dayanıklı tasarım

Danalock Motorlu Silindir kilit oldukça zarif bir tasarıma sahiptir, kapınızın dışında herhangi bir modül olmadığından dikkat çekmez, aynı zamanda Z-Wave teknolojiisi sayesinde akıllı ev sistemlerinize kolayca entegre edebilirsiniz.

DENEME DENEME

Kalıcı veya Sınırlı Erişim

Artık anahtarınızı  paspasın altına gizlemenize gerek yok, Danalock Akıllı Motorlu Kilit sayesinde anlık erişim bilgilerini evinize gelen personele yada misafire sınırlı bir şekilde verebilirsiniz, bu sayede evinize gelen bir kişi sizi kapıda beklemek zorunda kalmaz bu erişim iznini sınırlayabildiğiniz gibi kalıcı olarakta verebilirsiniz.

Çocukların eve kaçta geldiğinden haberiniz olsun.. 

Danalock akıllı motorlu silindir, kapınız açıldığında yada kilitlendiğinde size bilgi verir, bu durumda evinizdeki giriş-çıkışları kontrol etmiş olursunuz. 

 

Evinizi kontrol edin...

Danalock Motorlu Silidir Kilit akıllı ev otomasyonlarında kullanılan Z-Wave protokolünü destekler ve kolayca entegre edilebilir, yani evinize geldiğinizde kilidiniz açılır, odanızın sıcaklığı ayarlanır ve en sevdiğiniz müzik çalmaya başlar.Anasayfa     |     Kurumsal     |     Ürünler     |     Servis & Destek     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim